poniedziałek, 22 lutego 2016

wybierasz fotografa na ślub? Wypróbuj go wcześniej!
Pytania, które zadajcie sobie przed ślubem


Jak wybrać dobrego fotografa na swój ślub? Skąd mamy wiedzieć, że warto zatrudnić tego lub tamtego fotografa? Czy ma znaczenie zawartość jego portfolio? A co z doświadczeniem? Czy talent to coś czego można się nauczyć? W jakim stopniu należy kierować się ceną?
Pewnie sporo z Was zadaje sobie te lub podobne pytania zanim zdecyduje się zatrudnić fotografa na swój ślub. Spodziewam się, że duża część z Was wybiera tego, którego polecają znajomi lub rodzina. I to jest w wielu przypadkach sprawdzona metoda, choć nie zawsze daje gwarancję zadowolenia, ponieważ często różnimy się od swoich bliskich i miewamy inne niż oni wymagania. 

Jak znaleźć dobrego fotografa dla siebie?


Proponuję zacząć od obejrzenia portfolio. Każdy fotograf profesjonalnie zajmujący się fotografowaniem, takie (portfolio) posiada. Zwróćcie uwagę na jego styl i różnorodność zdjęć. Jeśli prezentowane fotografie Wam się podobają, a oferta jest zachęcająca, to jedyną rzeczą, która pozostaje do zweryfikowania jest sprawdzenie w praktyce jak się z nim  współpracuje.

I tutaj pojawiamy się MY. Chcemy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom. Specjalnie dla Was tak ułożyliśmy naszą OFERTĘ, abyście w dniu ślubu mogli skupić się na sobie i dobrze się bawili.

Sesja narzeczeńska przed ślubem


Proponujemy Wam przedślubną, zupełnie darmową (no dobrze, za symboliczną złotówkę), SESJĘ NARZECZEŃSKĄ w plenerze. Dzięki temu będziecie mieć okazję poznać nas bliżej, sprawdzić jak się z nami współpracuje i przede wszystkim zobaczyć czy zdjęcia, które Wam zrobimy, spełniają Wasze oczekiwania.
Nasze hasło jest proste i jasne:  NIE RYZYKUJ, SPRAWDŹ NAS!
Pełna oferta jest dostępna TUTAJ.

Wybierając nas zyskujesz wspaniałą pamiątkę z jednego z najważniejszych dni waszego życia, spokój w wirze przygotowań oraz nowych miłych znajomych ;)

Joanna & PiotrBrak komentarzy:

Prześlij komentarz