czwartek, 3 kwietnia 2014

ADRIAN

Adrian jest osobą, która niczego się nie boi i śmiało idzie przez życie pokonując wszystkie przeszkody i problemy, jakie stają mu na drodze. 
Mężczyzna o imieniu Adrian jest często uczuciowy i ceni sobie miłość, jest cierpliwy i wyrozumiały. Znaczenie imienia Adrian określa osobę niezwykle oszczędną, a także bardzo upartą. Od dziecka sprawia problemy, gdyż chce być niezależny. Potrafi każdego owinąć sobie wokół palca, dlatego też znakomity z niego biznesmen. 
Adrian kocha popularność i bycie w centrum uwagi, toteż od dziecka chętnie bierze udział w bójkach i popada w tarapaty by tylko być widocznym. Stąd też życie z osobą o tym imieniu nie jest proste, bo trzeba być zawsze w jego cieniu. Z drugiej jednak strony jest on bardzo opiekuńczy i kiedy kocha to walczy o swą miłość nawet gdy wszyscy są przeciwko niej. 
Żyjąc z osobą o imieniu Adrian można być pewnym, że niczego ci nie zabraknie i że zawsze będzie on obok, gdy będzie ci potrzebna pomoc.
Imię to pasuje to osoby spod znaku Strzelca, a nad imieniem tym czuwa planeta Mars. Liczbą idealnie pasującą do tego imienia jest 5. Totemem zwierzęcym imienia Adrian jest wół, a roślinnym konopie. 
Kolor, który pasuje do imienia Adrian to niebieski.


źródło: znaczenie imion